Masz pytania?

ZNAJDŹ ODPOWIEDŹ SZYBKO I PROSTO

Masz Pytania?

FAQ

Wiemy, że przed podjęciem pracy za granicą nasuwa się wiele pytań. W naszym poradniku znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez Kandydatów.

Tak. Dojazd do pracy jest bezpłatny i odbywa się na dwa sposoby. Jeśli miejsce pracy jest oddalone od miejsca zakwaterowania do 10 km, może to być rower (zgodnie z prawem holenderskim). Powyżej 10 km jest to samochód (można sobie wówczas dorobić jako kierowca).

Tak. Wszystkie nasze kwaterunki posiadają certyfikat SNF, który gwarantuje wysoki standard mieszkań.

Koszt zakwaterowania to 94,50 €/tydzień (w okresie wakacyjnym i przedświątecznym należy dotrzymać terminu wskazanego przez agencje, aby zachować zniżkę) .

Parom gwarantujemy zakwaterowanie razem (pokoje dwuosobowe), ale nie gwarantujemy pracy razem.

Tak, ubezpieczenie jest obowiązkowe. Składka ubezpieczeniowa wynosi 22,12 €/tydzień i jest najniższa wśród tych oferowanych przez agencje pracy w Holandii.

Nie. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i niewykwalifikowanych pracowników.

Oferujemy prace w w sektorze rolniczym, przemyśle spożywczym, logistyce, produkcji i technologii.

Tak. W porównaniu z innymi agencjami, oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki dla osób na wiekówce. Mamy również oferty pracy dla młodych ludzi, na których wiekówka nie obowiązuje.

Wynagrodzenie jest wypłacane co tydzień (pierwsza wypłata wpływa w trzecim tygodniu pracy, druga w czwartym itd. ). Po 26 tygodniach pracy, rozliczenie w systemie tygodniowym, zostaje zamienione na rozliczenie w systemie czterotygodniowym.