• + 48 604-397-970
  • kontakt@readysteadygo.pl
  • Pon - Piąt: 8:00 - 16:00

Masz pytania?

ZNAJDŹ ODPOWIEDŹ SZYBKO I PROSTO

Masz Pytania?

FAQ

Wiemy, że przed podjęciem pracy za granicą nasuwa się wiele pytań. W naszym poradniku znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez Kandydatów.

Tak. Dojazd do pracy jest bezpłatny i odbywa się na dwa sposoby. Jeśli miejsce pracy jest oddalone od miejsca zakwaterowania do 10 km, jest to rower (zgodnie z prawem holenderskim). Powyżej 10 km jest to samochód służbowych (można sobie wówczas dorobić jako kierowca). W niektórych, specyficznych lokacjach występują również rowery elektryczne (między 10, a 18 km).

Tak. Wszystkie nasze kwaterunki posiadają certyfikat SNF, który gwarantuje wysoki standard mieszkań.

Koszt zakwaterowania to 94,50 €/tydzień (w okresie wakacyjnym i przedświątecznym należy dotrzymać terminu wskazanego przez agencję, aby zachować zniżkę) .

Parom gwarantujemy zakwaterowanie razem (pokoje dwuosobowe), ale nie gwarantujemy pracy razem.

Tak, ubezpieczenie jest obowiązkowe. Składka ubezpieczeniowa wynosi 22,15 €/tydzień i jest najniższa wśród tych oferowanych przez agencje pracy w Holandii.

To zależy od oferty. Posiadamy zarówno oferty, które nie wymagają znajomości języka angielskiego/holenderskiego, jak i takie, w których znajomość języka angielskiego/holenderskiego jest warunkiem koniecznym do podjęcia pracy. 

Oferujemy prace w w sektorze rolniczym, przemyśle spożywczym, logistyce, produkcji i technologii.

Tak. W porównaniu z innymi agencjami, oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki dla osób na „wiekówce”. Mamy również oferty pracy dla młodych ludzi, w których „wiekówka” nie obowiązuje.

Wynagrodzenie jest wypłacane co tydzień (pierwsza wypłata wpływa w trzecim tygodniu pracy, druga w czwartym itd. ). Po 26 tygodniach pracy, rozliczenie w systemie tygodniowym, zostaje zamienione na rozliczenie w systemie czterotygodniowym.