Kim jesteśmy

READY STEADY GO powstało z myślą o ludziach takich jak Ty. Potrzebujących odrobiny wsparcia, by rozwinąć skrzydła i zbudować fundamenty, które pozwolą pewnie i z satysfakcją iść przez życie.

Sami przeszliśmy podobną drogę, a swoje pierwsze kroki w dorosłość stawialiśmy właśnie w pracy za granicą. Znamy jej realia i możliwości, jakie daje, a także problemy, które stają na drodze w realizacji wyznaczonych celów.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestowaniu w siebie dziś sami prowadzimy agencję.

Stawiamy nacisk nie tylko na pomoc w znalezieniu pracy, ale też edukację i budowanie zawodowej samoświadomości — tak, aby umożliwić Ci start w przyszłość przy równych szansach i na własnych warunkach.

Prowadzenie agencji łączymy z działalnością charytatywną, starając się wyciągać pomocną dłoń do innych tak, jak kiedyś wyciągnięto ją do nas.

Opinie
naszych
Pracowników

Działalność
charytatywna

Współpracując z nami, pomagasz innym — 1% przychodów naszej agencji przeznaczamy na pomoc charytatywną. W tej chwili wspieramy między innymi szkołę z małej wioski w Gambii, starając się zapewnić jej uczniom warunki umożliwiające naukę i rozwój . Organizujemy warsztaty edukacyjne, dostarczamy niezbędne artykuły szkolne, jak książki czy piłki do zajęć sportowych. Staramy się również poprawić kwestię bezpieczeństwa i transportu do szkoły. Zaopatrujemy dzieci w odblaski, aby umożliwić bezpieczny powrót do domu po zmroku, oraz w rowery, jeśli mieszkają daleko od szkoły.

Obecnie zbieramy na zakup i montaż paneli słonecznych, aby zapewnić szkole dostęp do energii elektrycznej.

Chcesz przekazać darowiznę?