Praca za granicą
– wysokie zarobki do 750€ tygodniowo

Dobrze płatna praca za granicą dla każdego niezależnie od kwalifikacji,
wykształcenia oraz poziomu znajomości języka obcego.

Praca za granicą

Wyjedź do pracy za granicą
i zarób na lepsze życie i swoje marzenia

Holandia, a może Niemcy? Praca za granicą to szansa na uzyskanie wysokich zarobków – znacznie większych niż w Polsce. Oferujemy zweryfikowanych pracodawców, uczciwe warunki umowy, oraz wysokiej jakości kwatery pracownicze w atrakcyjnej cenie.

Wysokie zarobki

zarabiaj do 750€ brutto tygodniowo!

Praca na pełny etat

Nasze oferty pracy to gwarancja zatrudnienia. W przypadku problemów w obecnej firmie natychmiast znajdziemy Ci nową pracę, lepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań i możliwości.

Oferty pracy dla każdego

Niezależnie od wieku, płci i dotychczasowego doświadczenia zawodowego – praca za granicą to doskonały wybór dla każdego, kto ma chęć i motywację do pracy!

Uczciwa i sprawiedliwa umowa pracy

Praca za granicą to korzystne i sprawiedliwe warunki umowy, z pełnym poszanowaniem praw Pracownika.

Zatrudnienie bez doświadczenia

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje nie są niezbędne – posiadamy szeroki wybór ofert pracy za granicą na pełny etat również dla niewykwalifikowanych Pracowników.

Praca bez znajomości języka obcego

Nie musisz nawet znać języka obcego – w takim przypadku w komunikacji pomogą Ci nasi znajdujący się na miejscu koordynatorzy mówiący po polsku.

1

Ready

Wypełnij formularz, dzięki któremu poznamy
Twoje możliwości i oczekiwania do pracy.

2

Steady

Nasz zespół, w oparciu o dostępne
oferty pracy, przygotuje dla Ciebie
propozycje dostosowane do Twojego profilu.

3

Go

Gdy skompletujesz wszystkie potrzebne dokumenty
do pracy za granicą, my zorganizujemy transport
i zajmiemy się wszystkimi innymi formalnościami.

Zagranica – zarobki 2023.
Ile zarobisz w pracy za granicą na pełny etat?

Praca za granicą w 2023 to wyraźny skok zarobków w stosunku do poprzedniego roku – głównie dzięki zwiększaniu stawki gwarantowanej w odpowiedzi na rosnącą inflację.

Praca w Holandii na pełny etat oznacza gwarantowane zarobki już na poziomie 12,69 €/h, jednak oferty w naszej agencji często wiążą się z atrakcyjniejszymi warunkami finansowymi – aż do 750 €/tygodniowo brutto. W porównaniu do roku 2022, oznacza to średni wzrost zarobków o około 10%.

Wysokie zarobki oczywiście łatwiej osiągnąć będzie osobom z komunikatywną znajomością języka angielskiego, jednak posiadamy atrakcyjne oferty pracy z jasną ścieżką rozwoju również dla osób bez kwalifikacji!

Dobrze płatna jest praca na produkcji, szczególnie przy obsłudze maszyn – zwykle wymaga to większych umiejętności manualnych, jednak każdy Pracownik może liczyć na przeszkolenie, dzięki któremu nabędzie odpowiednie umiejętności do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Praca za granicą – opinie naszych Pracowników

Najczęstsze pytania

Kliknij w temat aby rozwinąć.

  • Podejmując pracę poprzez naszą agencję, nie musisz martwić się zakwaterowaniem – my wszystkim się zajmiemy. Oferowane przez nas kwatery są wysokiej jakości, spełniają wszelkie normy określone przez stowarzyszenie regulacji zakwaterowania Pracowników tymczasowych, a do tego wszystkiego – są dostępne w atrakcyjnej cenie!

  • W przypadku pracy za granicą w Holandii otrzymasz darmowy dostęp do roweru, który stanowi tam podstawowy środek transportu. W przypadku większych odległości otrzymasz służbowy samochód, którym dojeżdżać będzie cała grupa Pracowników (nie musisz być kierowcą!).

  • Zagranica oferuje pracę zarówno na pełen etat zarówno dla osób chcących osiedlić się tam na dłużej, jak i tych, którzy szukają oferty pracy sezonowej, na przykład tylko na wakacje lub okres świąteczny.

  • Pracując przez agencję Ready Steady Go, otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy do nauki języka angielskiego – co zwiększy zarówno Twój komfort pobytu za granicą, jak i otworzy drogę to bardziej atrakcyjnych ofert pracy!


Zainteresowany podjęciem
pracy za granicą?

Poszukujemy nowych Pracowników – aplikuj już teraz
i znajdź wymarzoną pracę na pełny etat!