Praca za granicą – wysokie zarobki do 700€ tygodniowo!

Dobrze płatna praca za granicą dla każdego niezależnie od twoich kwalifikacji, wykształcenia oraz poziomu znajomości języka obcego.

 

Wyjedź do pracy za granicą i zarób na lepsze życie i swoje marzenia

Holandia, a może Niemcy? Praca za granicą to szansa na uzyskanie wysokich zarobków – znacznie większych niż w Polsce. Oferujemy zweryfikowanych pracodawców, uczciwe warunki umowy, oraz wysokiej jakości kwatery pracownicze w atrakcyjnej cenie.

Praca na pełny etat

Nasze oferty pracy to gwarancja zatrudnienia. W przypadku problemów w obecnej firmie natychmiast znajdziemy dla Ciebie nową pracę, lepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań i możliwości.

Oferty pracy dla każdego

Niezależnie od wieku, płci i dotychczasowego doświadczenia zawodowego – praca za granicą to doskonały wybór dla każdego, kto ma chęć i motywację do pracy!

Uczciwa i sprawiedliwa umowa pracy

Praca za granicą to korzystne i sprawiedliwe warunki umowy, z pełnym poszanowaniem praw Pracownika.

Zatrudnienie bez doświadczenia

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje nie są niezbędne – posiadamy szeroki wybór ofert pracy za granicą na pełny etat dla każdego. Również dla niewykwalifikowanych Pracowników!

praca bez znajomości języka obcego

Nie musisz nawet znać języka obcego – w takim przypadku w komunikacji pomogą Ci nasi  koordynatorzy – znajdujący się na miejscu i mówiący po polsku.

READY

Wypełnij formularz, dzięki któremu poznamy Twoje możliwości i oczekiwania do pracy.

STEADY

Nasz zespół, w oparciu o dostępne informacje, przygotuje dla Ciebie oferty pracy dostosowane do Twojego profilu.

GO

Gdy skompletujesz wszystkie potrzebne dokumenty do pracy za granicą, my organizujemy transport i zajmujemy się wszystkimi innymi formalnościami.

Zagranica – zarobki 2023. Ile zarobisz w pracy za granicą na pełny etat?

Niemcy, holandia, oferty pracy, oferta, osób, pracownik, zatrudnienie, produkcji, maszyn, rynku, doświadczeniem, firmy, pełny etat, pełny etat, pełny etat, produkcją, niemcy, holandia, umowa 2023

Praca za granicą – opinie naszych Pracowników

umowa, holandia, oferty, oferta, pełny etat, pełny etat, pracowik, praca, osób, kontakt

Praca za granicą – jak wyglądają warunki zakwaterowania?

Podejmując pracę poprzez naszą agencję, nie musisz martwić się zakwaterowaniem – my wszystkim się zajmiemy. Oferowane przez nas kwatery są wysokiej jakości, spełniają wszelkie normy określone przez stowarzyszenie regulacji zakwaterowania pracowników tymczasowych, posiadają certyfikat SNF, a do tego wszystkiego – są dostępne w atrakcyjnej cenie!

Zagranica – jak dojeżdża się do pracy?

W przypadku pracy za granicą w Holandii, otrzymasz darmowy dostęp do roweru, który stanowi tam podstawowy środek transportu. W przypadku większych odległości, otrzymasz służbowy samochód, którym dojeżdżać będzie cała grupa pracowników (nie musisz być kierowcą)

Praca sezonowa za granicą czy na stałe?

Zagranica oferuje pracę zarówno na pełen etat  dla osób chcących osiedlić się tam na dłużej, jak i tych, którzy szukają oferty pracy sezonowej, na przykład tylko na wakacje.

Bezpłatna nauka języka angielskiego

Pracując poprzez agencję Ready Steady Go, otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy do nauki języka angielskiego – co zwiększy zarówno twój komfort pobytu za granicą, jak i otworzy drogę to bardziej atrakcyjnych ofert pracy!

Zainteresowany podjęciem pracy za granicą?

Poszukujemy nowych Pracowników – aplikuj już teraz i znajdź wymarzoną pracę na pełny etat!