Busy do Holandii. Dlaczego warto wybrać tę opcję transportu?

Busy do Holandii. Dlaczego warto wybrać tę opcję transportu?

Busy do Holandii. Dlaczego warto wybrać tę opcję transportu? 1000 1000 ReadySteadyGo

Kierunek? Holandia!

Stało się! Planujesz podróż do Holandii. Pora na wybór najlepszej opcji transportu. Jednak bez obaw. Dobra wiadomość jest taka, że duża popularność trasy Polska – Holandia sprawia, że możesz przebierać w ofertach wielu przewoźników.

Przewozy z Polski są niezwykle popularne, a Polacy coraz częściej podróżują do kraju tulipanów i wiatraków. Nic dziwnego, że właściciele firm odpowiadają na zapotrzebowanie rynku bardzo dużą częstotliwością kursów. Jednak który środek transportu jest najlepszą opcją na podróż do Holandii? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.

Przewozy do Holandii: bezpieczne, wygodne i coraz bardziej popularne

Opcji transportu jest naprawdę wiele. Do Holandii możesz podróżować samolotem, prywatnym samochodem, pociągiem, autobusem oraz busem. Nasi Pracownicy najczęściej wybierają jednak wygodną i stosunkowo tanią opcję, do jakiej należy podróż busem. Dlaczego kursujące busy do Holandii są tak popularne?

Decydująca jest cena i… wygoda

Zastanawiasz się, ile kosztuje podróż busem? Wszystko zależy od miejsca odbioru pasażera. Jednak cena biletu w jedną stronę na trasie Polska–Holandia kształtuje się od około 295 złotych do 600 złotych. To stosunkowo niska cena w porównaniu do podróży samolotem czy prywatnym samochodem, zwłaszcza, jeśli uwzględnimy aktualne ceny benzyny.

Jeśli zatem podróżujesz w pojedynkę bądź dwie osoby – podróż busem z Polski do Holandii jest najbardziej opłacalną opcją. Niskie ceny sprawiają, że coraz więcej osób rozważa tę opcję transportu.

Konkurencyjne ceny i niemalże codzienny transport

Weźmy również pod uwagę fakt, że przewoźnicy niemalże każdego dnia docierają do wielu miast znajdujących się na terenie Niderlandów. Nie musisz zatem martwić się o to, jeśli Twoim miejscem docelowym jest mniej popularne miejsce bądź małe miasteczko. Zostaniesz dowieziony do celu.

Dodatkowo specjalne zniżki, jakie oferuje nasza agencja Ready Steady Go, sprawiają, że to wygodna i stosunkowo tania opcja transportu.

Oszczędzasz nie tylko na cenie biletu

Planując podróż do Holandii, musisz uwzględnić również inne aspekty związane z Twoim przewozem. Pamiętaj, że podróż samolotem generuje dodatkowe koszty bagażu, które znacząco podnoszą cenę biletu.

Podróżując busem, możesz wziąć ze sobą aż dwie walizki bądź torby, a także bagaż podręczny i… w zasadzie niczym się nie przejmować. Wszystko to zawarte jest w cenie Twojego biletu. Zwykle busy dojeżdżają bezpośrednio nawet do małych miejscowości, a to oznacza ogromną wygodę dla podróżującego. Tutaj również zyskujesz, ponieważ nie ponosisz dodatkowych opłat za ewentualne taksówki czy autobusy. To również ogromna zaleta dla osób, które do Holandii jadą po raz pierwszy i stresują się ewentualnymi trudnościami z komunikacją.

Gwarancja transportu ze wskazanego adresu i pod wskazany adres

Musisz wiedzieć, że busy kursujące do Holandii dojeżdżają do wszystkich zakątków Holandii i to nie tylko do najpopularniejszych miejscowości. Godną uwagi jest usługa “door to door”, która obejmuje transport pod dokładnie wskazany przez Ciebie wcześniej adres. Oznacza to, że zostaniesz przez busa odebrany we wskazanym miejscu i przetransportowany do konkretnego punktu na mapie w Holandii!

To ogromna wygoda i komfort dla podróżujących. Nic dziwnego, że nasi Pracownicy najczęściej wybierają właśnie tę opcję transportu. Zależy Ci na podróży pod wskazany adres lub ze wskazanego adresu, a nie masz możliwości podróży samochodem? Zapytaj o ofertę “door to door”!

Dla każdego z nas komfort podróży jest bardzo ważny

Przejazd busem do Holandii to gwarancja dotarcia na czas pod wskazany adres. Nie musisz martwić się zatem o odprawę na lotnisku, zamawianie dodatkowych taksówek czy biletów autobusowych. To już wiesz. A co jeśli zdecydujesz się na podróż własnym autem?

Szukasz pracy bez wykształcenia i znajomości języka?

A może chcesz poznać realia pracy w Holandii
bezpośrednio od pracowników?

Dołącz do naszej grupy na FB!

Przejazd z Polski do Holandii i z Holandii do Polski własnym autem

Przyjazd do Holandii własnym autem oznacza ogromny komfort dla wszystkich podróżujących. Ponadto (co ważne!) dysponujesz własnym środkiem transportu na terenie Niderlandów. Transport autem z Polski do Holandii trwa przeciętnie około 10 godzin, musisz jednak uwzględnić również ewentualne niedogodności związane z tą opcją transportu. Jakie?

Wysokie koszty paliwa w Holandii

Miej na uwadze wysokie koszty tankowania w Holandii. Obecnie ceny benzyny w Holandii są uznawane za najwyższe w całej Europie. Przyjeżdżając do Holandii samochodem wyposażonym w instalacje LPG, musisz również pamiętać o specjalnej przejściówce, czyli adapterze, który umożliwi tankowanie gazu. Jednak ceny paliw to nie wszystko. Musisz uwzględnić również tak zwany podatek drogowy. Czym jest wspomniany podatek i jakie koszta generuje?

Podatek drogowy obowiązujący w Holandii, czyli MRB

Przyjeżdżając do Holandii własnym samochodem, musisz wiedzieć, że będziesz musiał zapłacić za niego specjalny podatek, z którego utrzymywane są drogi. Niestety dotyczy on również obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do Niderlandów. Jeśli jesteś zameldowany poza Holandią, podatek ten nie obowiązuje Cię przez 6 miesięcy. Niestety po tym czasie, jesteś zobligowany do płacenia podatku drogowego. Jakie koszty generuje MRB?

Wysokość podatku zależy od masy samochodu oraz jego przeznaczenia. Przykładowo za samochód osobowy o masie wynoszącej ponad dwie tony, musisz zapłacić ponad 2000 euro rocznie! Niestety nie są to niskie koszty, dlatego warto rozważyć przyjazd własnym autem, jeśli decydujesz się na dłuży pobyt w Holandii. Więcej o podatku drogowym przeczytasz w tym artykule.

Transport w Holandii bez samochodu? Da się!

Decydujesz się na pracę w Holandii i zastanawiasz się, co jeśli wybierzesz busa jako środek transportu? Bez obaw. Nasza agencja pośrednictwa pracy Ready Steady Go wspiera w tej kwestii wszystkich Pracowników. Wiedz, że jeśli miejsce Twojej pracy znajduje się w odległości powyżej 15 kilometrów, przysługuje Ci dojazd do pracy autem służbowym. Pokonywanie długiej trasy do pracy nie jest zatem problemem.

Popularnym środkiem transportu w Holandii jest oczywiście również rower. Wiedz, że nasi Pracownicy mają do dyspozycji rowery holenderskie i elektryczne, w zależności od potrzeb. Możesz ich używać nie tylko do dojazdów do pracy, ale również w czasie wolnym. Więcej informacji na ten temat, znajdziesz w tym artykule.

Możesz również zostać kierowcą auta służbowego

Natomiast jeśli czujesz się bardzo dobrze za kierownicą, możesz zostać kierowcą auta służbowego i dowozić innych Pracowników do pracy. Wiedz, że przysługuje Ci wtedy dodatkowy bonus pracowniczy dla kierowcy. Nie ponosisz również kosztów benzyny. Otrzymując klucze do auta, otrzymujesz kartę, którą zapłacisz za benzynę oraz myjnię.

Jeśli z kolei zdecydujesz się na skorzystanie z naszego zakwaterowania, otrzymasz dodatkowo rower, który w Holandii stanowi wygodną, szybką i bezpieczną formę transportu.

Polacy najczęściej wybierają busy do Holandii ze względu na cenę i wygodę

Przewoźnicy oferują niemalże codziennie wyjazdy. Właściwie można zaryzykować stwierdzeniem, że nie ma dnia, kiedy bus nie kursowałby z Polski do Holandii czy z Holandii do Polski. Podróż busem do Holandii to niewątpliwa wygoda, duża elastyczność w wyborze terminu, a także… stosunkowo niska cena przejazdu.

Busy do Holandii, czyli tanie i wygodne podróżowanie

Wiesz już, że opcja podróży busem jest nie tylko tania, ale również… wygodna! Planując podróż do Holandii, warto zorientować się, jakie udogodnienia oferuje konkretna agencja pośrednictwa pracy. Nasi Pracownicy mogą otrzymać rower, a w razie potrzeby – służbowy samochód. Co ważne opłacamy również paliwo i myjnię. Wybierając agencję pracy, zwracaj uwagi na wszelkie benefity, jakie oferuje ona swoim Pracownikom.

Masz inne pytania dotyczące pierwszego wyjazdu do pracy do Holandii? Obserwuj naszego bloga bądź skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej.