Holandia – praca na produkcji – przygotowywanie gorących posiłków

Holandia – praca na produkcji – przygotowywanie gorących posiłków 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Praca kuchenno-produkcyjna polegająca na przygotowywaniu gorących posiłków, czyli tzw. gotowych dań, które trafiają na półki sklepowe supermarketów.

Stawka:

14.33€ brutto (13.27€ podstawy + 8% dodatku wakacyjnego)

Lokalizacja:

Venhuizen/Hoorn

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Temperatura:

Temperatura: 15-18°C

Praca zmianowa:

nie

Gwarancja godzin:

36 godzin tygodniowo

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • produkcja gorących posiłków,
  • przygotowywanie dań do sprzedaży w supermarketach,
  • obsługa maszyn,
  • inne prace kuchenne i porządkowe.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie min. B1,
  • brak przeciwwskazań do pracy przy żywności,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć bycia kierowcą auta służbowego,
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę – umowa holenderska)
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!)
  • wypłatę tygodniową
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem)
  • dodatki zmianowe
  • brak opłat za dojazd do/z pracy
  • kwaterunek z certyfikatem SNF
  • zwrot kosztów eksterytorialnych
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych
  • opiekę polskich koordynatorów.