Holandia – praca przy montażu tapicerki samochodowej

Holandia – praca przy montażu tapicerki samochodowej 1920 1280 Ersetic Developer

Opis stanowiska:

Praca polega na usunięciu starej tapicerki i zastąpieniu jej nową, przy jak największej dbałości o efekt końcowy.

Stawka:

14.33€ (13.27€ brutto + 8% dodatku wakacyjnego)

Lokalizacja:

Haarlem, Amsterdam

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Temperatura:

Temperatura: 15-18°C

Praca zmianowa:

nie

Gwarancja godzin:

36h/tyg

Wymiar pracy:

pełny etat

Obowiązki:

  • Demontaż starej tapicerki,
  • Montaż nowej tapicerki.

Wymagania:

  • dostępność na minimum 12 miesiący,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę – umowa holenderska),
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!),
  • wypłatę tygodniową,
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień,
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem),
  • dodatki zmianowe,
  • brak opłat za dojazd do/z pracy,
  • kwaterunek z certyfikatem SNF,
  • zwrot kosztów eksterytorialnych,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych,
  • opiekę polskich koordynatorów.