Holandia – praca na produkcji wegańskich burgerów – operator maszyn

Holandia – praca na produkcji wegańskich burgerów – operator maszyn 1920 1280 Ersetic Developer

Opis stanowiska:

Operator maszyn odpowiada za cały proces produkcji odbywający się na linii produkcyjnej. Do jego zadań należy włączanie i sprawdzanie sprawności maszyn, ustawienie odpowiedniego tempa, które jednocześnie zapewni wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu jakości procesu produkcji, zmienianie parametrów w zależności od rodzaju produktów oraz zabezpieczenie maszyny po skończeniu pracy. Jest to odpowiedzialna praca, wymagająca wcześniejszego przeszkolenia.

Stawka:

15.12 (12.50€ + 8% dodatku wakacyjnego + 12% dodatku zmianowego)

Lokalizacja:

Zoeterwoude

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Temperatura:

Temperatura: 5-7°C

Praca zmianowa:

tak

Gwarancja godzin:

36h/tyg

Wymiar pracy:

pełny etat

Obowiązki:

Jeśli kandydat nie ma doświadczenia na podobnym stanowisku możliwość przyuczenia.

  • sprawdzanie sprawności maszyny i jej poprawnego działania,
  • uruchomianie maszyny przed rozpoczęciem pracy oraz wyłączanie jej po zakończeniu zamówienia,
  • zapewnianie zaopatrzenia w składniki potrzebne do wytwarzania półproduktów,
  • przeprowadzanie kontroli jakości,
  • doskonalenie wydajności procesu produkcji.

Wymagania:

  • CV w języku angielskim,
  • doświadczenie w pracy przy maszynach,
  • brak przeciwwskazań do pracy w środowisku chłodniczym 0-8st.,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyspozycyjność na min. 6 miesięcy.

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę – umowa holenderska),
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!),
  • wypłatę tygodniową,
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień,
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem),
  • dodatki zmianowe,
  • brak opłat za dojazd do/z pracy,
  • kwaterunek z certyfikatem SNF,
  • zwrot kosztów eksterytorialnych,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych,
  • opiekę polskich koordynatorów.