Holandia – praca wakacyjna

Holandia – praca wakacyjna 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Słońce świeci coraz mocniej, a to oznacza, że wakacje są coraz bliżej! Dla wielu jest to jedyny czas w roku, żeby więcej zarobić przed powrotem do szkoły czy na studia. Praca wakacyjna pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli dobry zarobek ze spędzeniem wakacji w nadmorskiej okolicy w przepięknym kraju wiatraków i rowerów. Możesz wypróbować pracę w sektorze ogrodniczym, produkcyjnym i logistycznym. Do Ciebie należy ostateczna decyzja! Zgłoś się telefonicznie po więcej informacji!

Stawka:

14.33€ brutto (13.27€ podstawy + 8% dodatku wakacyjnego)

Lokalizacja:

Region Noordwijkerhout

Znajomość języka:

Język angielski: mile widziany

Temperatura:

Temperatura: zależna od sektora pracy

Praca zmianowa:

tak, w zależności od firmy

Gwarancja godzin:

36 godzin tygodniowo

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • prace ogrodnicze (np. sadzenie, sortowanie i pakowanie cebulek kwiatowych)
  • prace produkcyjne (np. praca przy linii produkcyjnej, pakowanie produktów, order picking)
  • prace magazynowe (np. rozładunek i załadunek kontenerów, order picking)

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres min. 3 miesięcy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę – umowa holenderska)
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!)
  • wypłatę tygodniową
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem)
  • dodatki zmianowe
  • brak opłat za dojazd do/z pracy
  • kwaterunek z certyfikatem SNF
  • zwrot kosztów eksterytorialnych
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych
  • opiekę polskich koordynatorów.