Holandia – dekarz

Holandia – dekarz 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego dekarza z doświadczeniem w montażu i konserwacji bitumicznych systemów dachowych, w tym z bitumem modyfikowanym i dachami warstwowymi (BUR).

Stawka:

15.00-16.00€ brutto (13.00-14.00€ netto)

Lokalizacja:

Różne lokacje (Holandia)

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • montaż, naprawa i konserwacja bitumicznych systemów dachowych,
  • przygotowywanie powierzchni dachowych,
  • nakładanie bitumu,
  • obróbki blacharskie i uszczelnienia,
  • inspekcje dachów i naprawy,
  • zarządzanie materiałami i dokumentacja pracy.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • udokumentowane doświadczenie w montażu i konserwacji dachów bitumicznych,
  • znajomość różnych bitumicznych systemów pokryć dachowych, w tym modyfikowanych bitumicznych i wielowarstwowych pokryć dachowych,
  • znajomość materiałów dachowych, narzędzi i sprzętu używanego w projektach dachów bitumicznych,
  • zdolność do pracy na wysokości i w różnych warunkach pogodowych,
  • podstawowe umiejętności matematyczne w zakresie pomiarów i obliczeń materiałowych,
  • dbałość o bezpieczeństwo i zrozumienie przepisów OSHA,
  • prawo jazdy kat. B i własne auto.

Oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
  • praca na pełen etat (możliwe nadgodziny),
  • darmowe zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym.