Holandia – elektryk

Holandia – elektryk 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Oferta dla doświadczonych Pracowników na stanowisku elektryka. Montaż, diagnoza, naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych i inne obowiązki fachowe w zależności od oferty.

Stawka:

16.00-21.00€ brutto

Lokalizacja:

Różne lokacje (Holandia)

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • praca na stanowisku elektryka – montaż, diagnoza, naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • inne obowiązki fachowe w zależności od projektu.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku elektryka,
  • aktualne uprawnienia/certyfikaty specjalistyczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane własne auto na dojazdy (zwrot kosztów paliwa),
  • mile widziane wykształcenie zawodowe elektryczne,
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • transport lub zwrot kosztów paliwa za dojazd do pracy,
  • ​atrakcyjne wynagrodzenie.