Pracownik działu produkcji hamburgerów oraz innych, wegetariańskich produktów

Pracownik działu produkcji hamburgerów oraz innych, wegetariańskich produktów 1920 1280 Ersetic Developer

Opis stanowiska:

W tej firmie Pracownik zajmować się będzie głównie obsługą linii produkcyjnej. Praca polega na pakowaniu produktów, naklejaniu etykiet, układaniu zamówień na palety oraz odwożeniu ich na magazyn.

Stawka:

13.60€ brutto (11.25€ podstawy + 8% dodatku wakacyjnego + 12% dodatku zmianowego).

Lokalizacja:

Zoeterwoude

Znajomość języka:

Język angielski: podstawowy

Temperatura:

Temperatura: 5-7°C

Praca zmianowa:

tak, praca na 2 zmiany

Gwarancja godzin:

36 godzin tygodniowo

Wymiar pracy:

pełen etat

Obowiązki:

  • praca przy taśmie,
  • sztaplowanie na palety,
  • kompletacja zamówień.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres min. 6 miesięcy,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej,
  • brak przeciwwskazań do pracy w środowisku chłodniczym 0-8 stopni,
  • brak przeciwskazań do pracy przy żywności.
  • Możliwość przyuczenia i objęcia funkcji operatora maszyn!

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę – umowa holenderska)
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!)
  • wypłatę tygodniową
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem)
  • dodatki zmianowe
  • brak opłat za dojazd do/z pracy
  • kwaterunek z certyfikatem SNF
  • zwrot kosztów eksterytorialnych
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych
  • opiekę polskich koordynatorów.