Holandia – praca w przetwórstwie rybnym – brak wiekówki

Holandia – praca w przetwórstwie rybnym – brak wiekówki 1920 1280 Ersetic Developer

Opis stanowiska:

W tej firmie Pracownicy zajmują się obróbką ryb i innych produktów rybnych. Główne zadania to: filetowanie, porcjowanie oraz ważenie. Przygotowane porcje należy później zapakować, przykleić etykiety oraz skompletować zgodnie z zamówieniem.

Stawka:

14.33€ brutto (13.27€ podstawy + 8% dodatku wakacyjnego)

Lokalizacja:

Bunschoten Spakenburg

Znajomość języka:

Język angielski: podstawowy

Temperatura:

Temperatura: ok. 2°C

Praca zmianowa:

nie (wyjątek może stanowić okres świąteczny)

Gwarancja godzin:

36h/tyg

Wymiar pracy:

pełny etat

Obowiązki:

  • filetowanie ryb,
  • porcjowanie,
  • ważenie,
  • pakowanie.

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy w chłodniczych temperaturach 0-8st.,
  • brak przeciwwskazań do pracy z żywymi rybami,
  • dostępność na minimum 3-6 miesięcy (w zależności od okresu w roku),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę – umowa holenderska),
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!),
  • wypłatę tygodniową,
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień,
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem),
  • dodatki zmianowe,
  • brak opłat za dojazd do/z pracy,
  • kwaterunek z certyfikatem SNF,
  • zwrot kosztów eksterytorialnych,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych,
  • opiekę polskich koordynatorów.