Holandia – praca na magazynie – cebulki kwiatowe

Holandia – praca na magazynie – cebulki kwiatowe 1920 1280 Ersetic Developer

Opis stanowiska:

W pracy przy cebulkach kwiatowych najważniejsza jest kontrola jakości. Podczas sortowania i pakowania, Pracownicy sprawdzają, czy produkt spełnia określone normy. Na hali odbywa się także sadzenie cebulek, a potem przygotowanie zamówień do wysyłki. Cebulki z Holandii eksportowane są do krajów z całego świata!

Stawka:

14.33€ brutto (13.27€ podstawy + 8% dodatku wakacyjnego)

Lokalizacja:

Region Noordwijkerhout

Znajomość języka:

Język angielski: mile widziany

Temperatura:

Temperatura: 15-18°C

Praca zmianowa:

tak, w zależności od firmy

Gwarancja godzin:

36 godzin tygodniowo

Wymiar pracy:

pełny etat

Obowiązki:

  • sadzenie,
  • sortowanie,
  • pakowanie,
  • przygotowywanie do wysyłki,
  • obsługa maszyn.

Wymagania:

  • dostępność na minimum 3 miesiące,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • brak przeciwskazań do pracy przy cebulkach kwiatowych.

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę – umowa holenderska),
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!),
  • wypłatę tygodniową,
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień,
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem),
  • dodatki zmianowe,
  • brak opłat za dojazd do/z pracy,
  • kwaterunek z certyfikatem SNF,
  • zwrot kosztów eksterytorialnych,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych,
  • opiekę polskich koordynatorów.