Landing1

Kamil

Kamil 150 150 ReadySteadyGo

Już jakiś czas wyjeżdżam zarobkowo do Holandii i wiem jak cały ten proces wygląda. Niestety często biura wysyłają ludzi do pracy, a potem okazuje się, że pracy nie ma.
Ready Steady Go to jedna z nielicznych agencji gdzie zapewnili mi gwarancje godzin! Dokładnie przedstawili mi warunki zatrudnienia i szybko zorganizowali wyjazd. Polecam dla każdego, kto szuka naprawdę rzetelnych informacji!

Zuzia

Zuzia 150 150 ReadySteadyGo

Polecam Ready Steady Go! Bardzo miłe Panie, które wykazują zainteresowanie pracownikiem i dokładnie odpowiedzą na każde pytanie 🙂 Warunki na lokacjach dobre, pieniążki zawsze wypłacane na czas, godziny pracy zapewnione (jeśli takowych nie było, agencja proponowała możliwość pójścia do innej pracy). Przepracowałam tam całe wakacje w Holandii i jestem zadowolona:)

Monika

Monika 150 150 ReadySteadyGo

Od wielu lat wyjeżdżam do pracy za granicą i miałam kontakt już z wieloma agencjami, ale pierwszy raz spotkałam się z taką wyrozumiałością i profesjonalizmem. Panie z Ready Steady Go bardzo dokładnie wszystko tłumaczą jak np. umowa, omawiają plusy i minusy (naprawdę mówią o minusach – nie boją się powiedzieć, jakie są wady pracy w danej firmie) ofert, widać, że nie zależy im, żeby tylko wysłać pracownika, ale starają się dopasować najlepszą ofertę. Czasami nawet zalecają, żeby wstrzymać się 2/3 tygodnie, bo będzie więcej ofert na pełny etat i będzie w czym wybierać. Pomagają też w organizacji wyjazdu. Po przyjeździe wszystko było tak, jak zostało przedstawione przed wyjazdem. Szczerze polecam!