Landing2

Julia

Julia 150 150 ReadySteadyGo

Bardzo polecam tę agencje pracy w Holandii. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie, a przede wszystkim profesjonalnie. Pani, z którą rozmawiałam, odpowiedziała mi szczegółowo na pytania, a po przyjeździe do pracy wszystkie informacje się potwierdziły. Aktualnie pracuje już 4 miesiąc i z pewnością zamierzam kontynuować współprace. Wypłaty na czas oraz zakwaterowanie bez zarzutów. Wyjechałam bez znajomości języka obcego w stopniu komunikatywnym. Duzy plus za to za dobry kontakt z rekruterem. Agencja pośrednictwa pracy godna polecenia.

Monika

Monika 150 150 ReadySteadyGo

Od wielu lat wyjeżdżam do pracy w Holandii i miałam kontakt z wieloma agencjami, ale pierwszy raz spotkałam się z taką wyrozumiałością i profesjonalizmem. Panie z Ready Steady Go bardzo dokładnie wszystko tłumaczą, przedstawiają aktualne oferty pracy, omawiają plusy i minusy naprawdę mówią o minusach, nie boją się powiedzieć jakie są minusy pracy w danej firmie). Widać, że nie zależy im, żeby tylko wysłać Pracownika, ale stawiają na znalezienie najlepszej i najbardziej dopasowanej oferty pracy w Holandii. Czasami nawet zalecają, żeby wstrzymać się 2/3 tygodnie, bo będzie więcej ofert i będzie w czym wybierać. Pomagają też w organizacji wyjazdu i oferują zakwaterowanie. Po przyjeździe było wszystko tak jak zostało przedstawione przed wyjazdem. Szczerze polecam!

Ela

Ela 150 150 ReadySteadyGo

Agencja pracy konkretna i przede wszystkim godna polecenia. W tygodniu ok. 40-50 godzin, mila atmosfera w pracy i normalne warunki na lokacjach. Duży plus za kontakt z biurem i chęć pomocy w każdej najdrobniejszej sprawie. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyjazdem do pracy za granicą!