Holandia – mechanik samochodowy

Holandia – mechanik samochodowy 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należała pełna obsługa techniczna i naprawy np. silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach różnych marek. Praca jest różnorodna i przeznaczona dla osób wszechstronnych jeśli chodzi o mechanikę. Istnieje także możliwość pracy przy kamperach i przyczepach kempingowych.

Stawka:

16.00-21.00€ brutto

Lokalizacja:

Różne lokacje (Holandia)

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • obsługa techniczna w warsztacie,
  • naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach osobowych (i innych pojazdach silnikowych),
  • inne prace związane z mechaniką samochodową.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy jako mechanik pojazdów samochodowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • preferowani kandydaci z własnym autem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • transport lub zwrot kosztów paliwa za dojazd do pracy,
  • ​atrakcyjne wynagrodzenie.