Niski wkład własny i brak potrzeby
posiadania doświadczenia
zawodowego.

Wyjazd za granicę to doskonały sposób na poprawę swojej sytuacji finansowej, popularny zarówno wśród osób młodszych, jak i starszych.

Wybierając naszą agencję, nie musisz martwić się o doświadczenie — wszystkiego nauczysz się na miejscu! A jeśli wybrana przez ciebie praca jednak nie będzie ci odpowiadać, będziesz miał możliwość przeniesienia się do innej.

Współpraca z nami to także niski wkład własny potrzebny na wyjazd — mniejszy, niż gdybyś zdecydował się na szukanie pracy na własną rękę i porównywalny do kosztów życia w Polsce.

Praca za granicą jest w
pełni bezpieczna.

Wybierając agencję pośrednictwa pracy, ważne jest, aby wiedzieć, że każda legalnie działająca agencja jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.
Nasz wpis w rejestrze znajdziesz tutaj.

Podobny obowiązek nałożony jest na holenderskie agencje pracy, które muszą należeć do Holenderskiego Związku Pracy Tymczasowej, w skrócie zwanego ABU.
Tu znajdziesz ten rejestr, a w nim każdą z agencji pracy, z którą współpracujemy. Dzięki temu masz pewność, że pracujesz legalnie, a agencja pracy zapewni ci warunki zgodne z holenderskim prawem pracy.

Oprócz pracy drugą najważniejszą kwestią są warunki mieszkaniowe.
Wszystkie oferowane przez nas kwatery pracownicze posiadają certyfikat SNF wystawiany przez Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych, dbające o godny standard życia pracowników tymczasowych. Mieszkania z certyfikatem to gwarancja, że spełniają one holenderskie normy dotyczące przestrzeni mieszkalnej i prywatnej, zaplecza sanitarnego, warunków BHP, wyposażenia, a także ochrony przeciwpożarowej.

Warto wiedzieć, że mieszkania te są w pełni wyposażone — nie musisz zabierać ze sobą garnków czy pościeli, a miejsce w swoim bagażu możesz przeznaczyć na rzeczy, które naprawdę Ci się przydadzą!

Na miejscu oferujemy pełne wsparcie zdrowotne i socjalne, którego udzielą ci koordynatorzy mówiący w języku polskim. Potrzebujesz pomocy lekarskiej lub załatwić coś w urzędzie? Nasz personel służy ci swoim wsparciem!

Jesteś zabezpieczony również na wypadek zarażenia koronawirusem — w przypadku niepokojących objawów, agencja zapewnia darmowe testy na koronawirusa oraz zakwaterowanie podczas kwarantanny, a także możliwość udziału w programie szczepień.

Zweryfikowani
pracodawcy

Komfortowe kwatery
pracownicze

Jasne warunki
umowy

Wsparcie przez cały okres
wykonywania pracy

Jaki jest stosunek agencji
pracy do marihuany?

Podobny, jak w Polsce do alkoholu — jej legalność nie oznacza, że do pracy można przyjść pod jej wpływem. Ponadto, aby zwiększyć komfort pobytu Pracowników i zapobiegać sytuacjom zaburzającym komfort współlokatorów, zażywanie oraz posiadanie marihuany w lokalach agencyjnych jest zakazane.

Popularne mity na temat
pracy w Holandii

Nawiązując współpracę przez polskiego pośrednika, zarobię mniej, niż szukając pracy bezpośrednio w zagranicznej agencji pracy.

Zagraniczne agencje chętnie nawiązują współpracę z agencjami pośredniczącymi — jednym z głównych wyzwań, przed którymi stoją, to znalezienie wystarczająco dużej ilości osób do pracy, a nasza działalność w rezultacie obniża ich koszta. Dlatego pieniądze trafiąjące na nasze konto odciągane są z zysku zagranicznej agencji pracy — nigdy z zysku Pracownika.

Agencje oszukują przy wypłatach — mój znajomy pracował na tym samym stanowisku, a zarobił więcej.

Holenderskie prawo pracy jest bardzo złożone, a wypłaty, nawet pomimo takiej samej stawki i ilości przepracowanego czasu, mogą się różnić — na przykład ze względu na różnicę wieku (poznaj czynniki, które mogą wpływać na różnicę w wynagrodzeniu). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojej wypłaty — poproś o pomoc nasz dział administracji lub samodzielnie przelicz swoją tygodniówkę na Salarisie, o którym więcej informacji uzyskasz tutaj.

Agencje pośrednictwa pracy nie dbają o jakość swojej oferty — chcą wysłać za granicę jak najwięcej osób, bo zapłatę otrzymują za samo pozyskanie pracownika.

Wynagrodzenie ze strony agencji pracy otrzymujemy tylko wtedy, kiedy wysłany pracownik zostanie w danym miejscu pracy wystarczająco długo. Jeśli nie będziesz zadowolony z warunków i szybko wrócisz — za taką współpracę nie otrzymujemy żadnego wynagrodzenia. Dlatego kluczowe jest dla nas jak najlepsze spełnienie twoich oczekiwań i zaoferowanie ci pracy, z której będziesz zadowolony!

Agencje naliczają kary za zerwanie umowy.

Nie naliczamy żadnych kar. Musisz jednak pamiętać, że kwatery pracownicze wynajmowane są od prywatnych przedsiębiorców, a w umowach mieszkaniowych obowiązuje okres wypowiedzenia. W związku z tym nagłe zerwanie umowy może wiązać się z naliczeniem kosztów mieszkaniowych — dlatego ważne jest, abyś o chęci rezygnacji z pracy lub urlopie zawsze poinformował/ła nas 4 tygodnie wcześniej.