Holandia – frezer CNC

Holandia – frezer CNC 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Praca dla specjalisty przy maszynach CNC jako frezer.

Stawka:

18.00-23.00€ brutto (15.00-20.00€ netto)

Lokalizacja:

Różne lokacje (Holandia)

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • konfigurowanie i programowanie frezarek CNC z wykorzystaniem systemów sterowania Fanuc lub Heidenhain,
  • interpretacja rysunków technicznych, planów i specyfikacji w celu określenia wymagań dotyczących obróbki,
  • wybieranie i montowanie odpowiednich narzędzi skrawających, płytek i uchwytów dla każdego zadania,
  • przeprowadzanie testów w celu zapewnienia dokładności programów i dokonywanie niezbędnych korekt,
  • monitorowanie procesu obróbki w celu wykrycia wszelkich problemów i zapewnienia wysokiej jakości produkcji,
  • przeprowadzanie rutynowej konserwacji i czyszczenia maszyn i narzędzi,
  • współpraca z zespołem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów obróbki i wydajności,
  • przestrzeganie protokołów bezpieczeństwa i utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako frezer CNC,
  • doświadczenie praktyczne w programowaniu za pomocą sterowania Fanuc lub Heidenhain,
  • biegłość w czytaniu i interpretowaniu rysunków technicznych i schematów,
  • dobre zrozumienie zasad obróbki skrawaniem, oprzyrządowania i uchwytów roboczych,
  • zdolność adaptacji do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym,
  • skuteczna komunikacja i umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w razie potrzeby.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • transport lub zwrot kosztów paliwa za dojazd do pracy,
  • ​atrakcyjne wynagrodzenie.