Holandia – tokarz CNC

Holandia – tokarz CNC 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Praca dla specjalisty przy maszynach CNC jako tokarz.

Stawka:

17.00-18.00€ brutto (15.00-16.00€ netto)

Lokalizacja:

Różne lokacje (Holandia)

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • ustawianie i programowanie tokarek CNC z wykorzystaniem systemów sterowania Fanuc,
  • ładowanie surowców do maszyny i sprawdzanie narzędzi,
  • przeprowadzanie kontroli jakości podczas procesu obróbki w celu zapewnienia zgodności produktów ze specyfikacją,
  • usuwanie wszelkich usterek maszyn i wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych,
  • utrzymywanie uporządkowanego i zorganizowanego miejsca pracy zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • udokumentowane doświadczenie jako tokarz CNC,
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu Fanuc,
  • doskonała znajomość rysunków technicznych i przyrządów pomiarowych,
  • precyzja i dbałość o szczegóły,
  • skuteczna komunikacja i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • transport lub zwrot kosztów paliwa za dojazd do pracy,
  • ​atrakcyjne wynagrodzenie.