Holandia – ślusarz

Holandia – ślusarz 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla specjalisty w dziedzinie obróbki metali.

Stawka:

18.00-21.00€ brutto (16.00-18.00€ netto)

Lokalizacja:

Raamsdonksveer

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, planów i specyfikacji w celu określenia wymagań projektu,
  • cięcie, kształtowanie i formowanie części metalowych przy użyciu maszyn i specjalistycznego sprzętu, takiego jak piły, nożyce, prasy i prasy,
  • spawanie, lutowanie i rozlutowywanie metalowych elementów do montażu i wytwarzania struktur lub produktów,
  • uczestnictwo w procesie budowy, naprawy lub konserwacji statków.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • udokumentowane doświadczenie jako ślusarz / pracownik obróbki metali,
  • doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami metalu, takimi jak stal, aluminium i miedź,
  • umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych i planów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane własne auto.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie,
  • zwrot kosztów podróży do Holandii,
  • zwrot kosztów paliwa za transport do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość pracy na podstawie samozatrudnienia).