Holandia – monter połączeń kołnierzowych

Holandia – monter połączeń kołnierzowych 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Praca dla specjalisty przy rurociągach - technik połączeń kołnierzowych.

Stawka:

17.00-19.00€ brutto (15.00-17.00€ netto)

Lokalizacja:

Różne lokacje (Holandia)

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • wykonywanie dokładnego montażu i demontażu kołnierzy w różnych systemach rurociągów,
  • korzystanie z odpowiednich narzędzi i sprzętu w celu zapewnienia precyzyjnego dokręcania śrub i właściwego wyrównania połączeń kołnierzowych,
  • przeprowadzanie kontroli wizualnych w celu zidentyfikowania wad, wycieków lub nieprawidłowości w połączeniach kołnierzowych,
  • obsługa narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, napinacze hydrauliczne i inny sprzęt potrzebny do instalacji i konserwacji kołnierzy.
  • prowadzenie dokładnej dokumentacji wykonanej pracy, w tym wartości momentu dokręcania śrub, typów kołnierzy i wszelkich napotkanych problemów.

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie jako technik/mechanik ds. kołnierzy lub na pokrewnym stanowisku,
  • dobra znajomość typów kołnierzy, materiałów uszczelek i właściwych technik montażu,
  • znajomość różnych metod dokręcania śrub, wartości momentu obrotowego i procedur napinania,
  • umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, specyfikacji i planów,
  • skuteczne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • transport lub zwrot kosztów paliwa za dojazd do pracy,
  • ​atrakcyjne wynagrodzenie.