Holandia – wulkanizator aut ciężarowych

Holandia – wulkanizator aut ciężarowych 1920 1280 ReadySteadyGo

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla specjalisty w dziedzinie motoryzacji - wulkanizatora.

Stawka:

16.00-20.00€ brutto (14.00-18.00€ netto)

Lokalizacja:

Różne lokacje (Holandia)

Znajomość języka:

Język angielski: komunikatywny

Wymiar pracy:

Pełen etat

Obowiązki:

  • montaż opon w różnych pojazdach użytkowych, w tym samochodów ciężarowych, autobusów i przyczep, zgodnie ze specyfikacjami producenta i wytycznymi bezpieczeństwa.
  • konserwacja: wymiana opon, przeglądy i kontrola ciśnienia, aby przedłużyć żywotność opon i zapewnić optymalne osiągi pojazdu.
  • naprawa opon,
  • ustawianie geometrii, włączając pomiary i regulację kątów wyrównania,
  • obsługa klienta w sposób profesjonalny i uprzejmy,
  • zarządzanie zapasami: Monitoruj poziom zapasów opon, zamawiaj nowe opony w razie potrzeby i przechowuj dokładną dokumentację sprzedaży i montażu opon.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyplom ukończenia szkoły średniej/zawodowej, mile widziany w kierunku samochodowym,
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku wulkanizatora / montera opon do aut ciężarowych lub na podobnym stanowisku,
  • znajomość różnych typów opon do samochodów ciężarowych i ich zastosowań,
  • znajomość sprzętu do montażu opon, w tym montażownic do opon, wyważarek do kół i ustawiania geometrii kół maszyny,
  • silne zdolności mechaniczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • ważne prawo jazdy z czystą historią jazdy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie,
  • zwrot kosztów podróży do Holandii,
  • zwrot kosztów paliwa za transport do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto (preferowany kontrakt na podstawie samozatrudnienia).