Holenderskie agencje pracy czy polski pośrednik? Gdzie najlepiej szukać pracy w Holandii?

Holenderskie agencje pracy czy polski pośrednik? Gdzie najlepiej szukać pracy w Holandii?

Holenderskie agencje pracy czy polski pośrednik? Gdzie najlepiej szukać pracy w Holandii? 1000 1000 ReadySteadyGo

Stało się! Rozważasz podjęcie swojej pierwszej pracy w Holandii. Szukasz jednak pośród wielu informacji w Internecie, ponieważ nie jesteś pewien od czego… zacząć. Czy skorzystanie ze wsparcia polskiej agencji pracy tymczasowej jest opłacalne? Sprawdźmy!

Zalety polskiej agencji pracy tymczasowej

Z pewnością ogromną zaletą współpracy z polską agencją pracy jest brak jakichkolwiek barier językowych. Proces rekrutacyjny jest prowadzony całkowicie w języku polskim. Jeśli nie znasz języka holenderskiego lub angielskiego – może to być ogromne ułatwienie. Już na starcie znikają jakiekolwiek bariery językowe, które mogą towarzyszyć Ci już na samym starcie poszukiwania pracy w Holandii. Ponadto załatwianie “papierowych” formalności związanych z dokumentami to dodatkowy stres.

Stałe i bezpośrednie wsparcie opiekuna z Polski

Z naszych wieloletnich obserwacji doświadczenia wynika, że wsparcie polskiego opiekuna jest niezwykle ważne na starcie. Nasi Pracownicy zgodnie twierdzą, że stały i szybki kontakt z pracownikami biura należy do jednych z największych zalet współpracy z agencją pracy Ready Steady Go. Oznacza to, że Pracownik może zadzwonić do agencji w razie jakiegokolwiek problemu czy niejasności. W przypadku dużych, holenderskich agencji pracy tymczasowej na odpowiedź trzeba poczekać znacznie dłużej. Zdarza się również, że pomagamy Polakom w przyspieszeniu sprawy, która jest prowadzona w holenderskiej agencji pracy. Dla naszych rodaków to ogromne ułatwienie.

Zrozumienie potrzeb polskich pracowników

Polski opiekun jest w stanie poświęcić swoim Kandydatom oraz Pracownikom znacznie większą ilość czasu. Ponadto polskie agencje pośrednictwa pracy w Holandii wspierają polskich pracowników na niemalże każdym etapie współpracy. W końcu to polscy pracownicy biur pracy agencji tymczasowej najlepiej rozumieją potrzeby polskiego pracownika. Przykłady?

Jakiego rodzaju wsparcie zapewnia polska agencja pracy tymczasowej?

Najczęściej polskie agencje pracy w Holandii oferują dodatkową pomoc w ramach zakwaterowania, wsparcia z zakresu dopełnienia niezbędnych formalności czy natychmiastowy dostęp do bardzo szerokiej gamy sprawdzonych ofert pracy w Holandii.

Dobra agencja pracy za granicą oferuje dodatkowo szeroką gamę usług i korzyści, z których mogą skorzystać wszyscy Pracownicy.

Jest to między innymi:

  • pomoc związana z organizacją transportu z Polski do Holandii, a także z Holandii do Polski.
  • wspracie z zakresu rozliczenia podatku PIT bądź rozliczenia holenderskiej emerytury w Polsce.
  • pomoc w znalezieniu mieszkania, a także oferta atrakcyjnych cenowo pokoi z pełnym wyposażeniem, a także dostępem do Internetu.
  • dodatkowe możliwości związane z nauką języka obcego
  • zniżki u partnerów biznesowych.
  • zapewnienie bezpłatnego transportu do pracy, a nawet służbowego samochodu czy roweru do prywatnego użytku.

Współpraca z pośrednikiem dostęp do wielu sprawdzonych ofert pracy w Holandii

Ważne jest jednak to, aby zapoznać się z opiniami na temat agencji pracy tymczasowej w Holandii. Możesz zrobić to chociaż za pomocą branżowego portalu Go Work, gdzie znajdziesz opinie dotychczasowych Pracowników z Polski. Jeszcze przed podjęciem współpracy z konkretną agencją pracy w Holandii powinieneś sprawdzić to, czy agencje pracy działają legalnie. O tym, na co zwracać uwagę przy wyborze agencji pracy i co pisaliśmy już w poprzednim artykule.

Agencje pośrednictwa pracy w Holandii doskonale znają tamtejszy rynek pracy. Mają również najlepszą informację zwrotną w postaci opinii od Pracowników. Jeśli rozważasz swój pierwszy wyjazd do Holandii najlepiej skontaktować się telefonicznie z wybraną agencją pracy tymczasowej i sprawdzić aktualne oferty pracy. Już pierwszy kontakt z daną agencją pracy tymczasowej powinien dać Ci pierwszy obraz tego, jakie podejście do potencjalnego Pracownika ma dane biuro.

Szukasz pracy bez wykształcenia i znajomości języka?

A może chcesz poznać realia pracy w Holandii
bezpośrednio od pracowników?

Dołącz do naszej grupy na FB!

Dobre agencja pracy tymczasowe ręczą za warunki w danym miejscu pracy

Obawiasz się, że wybór miejsca pracy w Holandii okaże się niepowodzeniem? Nie wiesz, czy dasz sobie radę za granicą, a Twoje doświadczenie nie jest duże? Zastanawiasz się, co jeśli konkretna firma nie spełni Twoich wymagań?

Dobre agencje pracy tymczasowej doskonale znają najczęstsze obawy osób, które po raz pierwszy wyjeżdżają za granicę. Na podstawie szczegółowego wywiadu są w stanie doskonale opisać i dobrać najlepszą pracę w Holandii. Co ważne, sprawdzona agencja pośrednictwa pracy w Holandii zawsze zna dobrze firmy, do których wysyła pracowników. Tym samym w pełni ręczy i odpowiada za warunki, jakie Pracownik zastanie już na miejscu pracy.

Jak dobra agencja pracy tymczasowej sprawdza miejsca pracy?

Przykładowo nasza agencja pośrednictwa pracy w Holandii doskonale zna miejsca pracy z którymi współpracujemy, ponieważ regularnie jeździmy w cykliczne delegacje, odwiedzamy naszych Klientów, a z naszymi pracownikami pozostajemy w stałym kontakcie. Wszelkie problemy rozwiązujemy na bieżąco, zatem nie ma mowy o jakimkolwiek zaskoczeniu. Nasze oferty pracy są zawsze klarowne. Pamiętaj: podejmując współpracę z dobrą agencją pracy tymczasowej, możesz liczyć na sprawdzone miejsca pracy, które odpowiadają Twojemu doświadczeniu i wymaganiom.

Ubezpieczenie, mieszkanie, transport… to nie problem!

Zasada jest prosta: Ty zaczynasz pracę w Holandii, a dobra agencja pracy tymczasowej wspiera Cię i pomaga w załatwieniu niezbędnych formalności. Dodatkowa opcja transportu do pracy, możliwość zakwaterowania w pokoju z pełnym wyposażeniem i stałe wsparcie polskiego biura to czynniki, które sprawiają, że wyjazd do pracy w Holandii nie jest stresujący. Wiele biur oferuje dodatkową możliwość nauki języka angielskiego, co znacząco ułatwia start na holenderskim rynku pracy.

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z naszą agencją pracy. Odpowiemy na Wszystkie pytania.